Sdílená doprava CITYA

V Říčanech funguje sdílená doprava CITYA – neboli vaše rodinné MHD. Citya vás doveze kamkoliv v celém katastru Říčan každý všední den od 7 do 19 hod. Vozidlo zastaví vždy nedaleko místa, kde jste si jízdu objednali (nebo můžete zadat jiný bod nástupu). Nově se můžete svézt také do dalších obcí, které se na službě sdílených jízd podílejí – do Tehova, Tehovce, Světic, Babic, Svojetic, nebo do Březí. 

  • Cena jedné jízdy se pohybuje od 30 Kč. Částka se zobrazí v aplikaci vždy předtím, než jízdu objednáte (případně lze jízdu bezplatně zrušit). Jízdu můžete objednat pro více osob. Objednávají se sedadla, například pokud chcete jet v páru, tak objednáte 2 sedadla, cena za každé další sedadlo je nižší o 80 %. 
  • Platba je možná pouze bezhotovostně. Do aplikace stačí zadat číslo platební karty (jen jednou), potom se po každé jízdě částka automaticky strhne. Platby jsou zabezpečeny, nemusíte se obávat. 
  • Jízdy si můžete objednávat S PŘEDSTIHEM na konkrétní den a čas.
  • Vůz je vybaven podsedákem pro děti a pohodlně lze přepravovat i kočárky.
  • Kam vás Citya sveze? Třeba na nádraží na vlak, abyste nemuseli hledat parkovací místo. Nebo do restaurace, abyste si mohli dát „skleničku“. Pohodlným osmimístným minivanem můžete poslat i děti do školy nebo na kroužky. Profesionální řidič se postará o naprostou bezpečnost. 

Pokud ještě nemáte, stáhněte si jednoduchou aplikaci do mobilu ZDE: https://qrcodes.pro/qZfO5i  nebo pomocí QR kódu.