MAKS o.p.s.

Mediální a komunikační servis Říčany, o. p. s. je především vydavatelem věstníku města Říčanský kurýr a provozovatelem certifikovaného Turistického informačního centra Říčany na Masarykově náměstí.

Klientům – turistům i místním – poskytuje informace o městě, službách, zajímavých lokalitách, památkách apod. Nabízí jízdní řády, mapy, veřejný internet zdarma, kopírovací služby. Zákazníci mohou vybírat z pestré nabídky suvenýrů s motivy města či Ladova kraje v infocentru i v e-shopu. K zapůjčení je zde lodička, kotvící u mola Mlýnského rybníka v zahradě Husovy knihovny. V sezóně nabídku rozšíří také možnost výpůjčky elektro kargo kola.

Dále zde zakoupíte vstupenky na představení od společnosti Ticketportal a Kulturního centra Labuť. MAKS Říčany také pronajímá lampy veřejného osvětlení a CLV na autobusových zastávkách ve městě pro umístění venkovní reklamy. Tuto reklamu lze dodat na klíč včetně grafického zpracování. Najdete zde také kontaktní místo společnosti RENGL pro pronájem plakátovacích ploch.