Z činnosti klubuMistrovství světa v běhu do vrchu veteránů 2018 - Železniki, Slovinsko.
Přestože jsem to původně neměl v plánu, rozhodl jsem se ještě jednou zúčastnit Mistrovství svět v běhu do vrch veteránů, které se v roce 2018 uskutečnilo ve Slovinských Železnikách.
O průběhu a výsledku si přečte dále.

Gladiátor run - Milovice 2016.
Přestože jsme klub založením převážně na běhání v jakékoliv podobě, občas někteří naši členové zavítají i do jiných typů závodů. V minulosti to byly triatlony všech typů od klasických silničních, přes terénní až po zimní, bikové závody v zimě lyžařské a jiné. Tento rok v květnu jsem rozšířil řadu ne zcela běžeckých závodů o další a to Gladiátor race.
O průběhu si přečtěte dále.

Český pohár v zimním triatlonu – závodíme i v zimě
V lednu a únoru tohoto roku se uskutečnil Český pohár v zimním triatlonu, který se skládal ze čtyř závodů: v Hlinsko, Jablonci nad Nisou, Žďáru nad Sázavou a Vimperku.  Ony to vlastně nebyly všechno kompletní zimní triatlony.
O průběhu si přečtěte dále.

Obhajoba titulu mistra světa v běhu do vrchu se podařila.
Když jsem před rokem zvítězil na Mistrovství světa v běhu do vrchu veteránů v Chorvatsku, říkal jsem si, že se dalšího mistrovství už nezúčastním. Ale v průběhu sezóny jsem se rozhodl, že pojedu i na další mistrovství, také proto, že se koná nedaleko, v polských Beskydech na slovenských hranicích, v termínu 28.srpna 2010.
O průběhu si přečtěte dále.

Koloběh Říp - Praha 2009
Tak je za námi další ročník Koloběhu Říp – Praha. A řeknu to hned na začátku, tentokrát pro mě a moji novou běžeckou partnerku vítězný. O průběhu si přečtěte dále.

worldmasters mountain running zagreb 2009 (MSV v běhu do vrchu)
V září 2009 jsem se zúčastnil Mistrovství světa veteránů v běhu do vrchu v chorvatském Záhřebu. Jak to dopadlo si přečtěte dále.

TRASLAVAL 2007 (Etapový závod horských běhů v Italských DOLOMITECH)
Již popáté jsem se zúčastnil začátkem července pětietapopvého závodu horských běhů v Dolomitech v oblasti Val di Fassa cca 60 km za Cortinou d´Ampezzo.
Jak to dopadlo si přečtěte až to dopíšu.

Zimní triatlon 2007 (WINTRIAL - Mistrovství České republiky a kvalifikace na ME)
SK AXIOM OrBiTt a AXIOM OrBiTt s.r.o. opět pořádal dne 22.1.2007 Zimní triatlon jako Mistrovství ČR a současně jako kvalifikaci na ME ve zimním triatlonu 2007.
Po získání dvou titulů Mistra ČR V v minulých letech jsem toužil obhájit tento titul i v roce 2007. Jak to dopadlo si přečtěte až to dopíšu.

Zimní triatlon 2006 (WINTRIAL - Mistrovství České republiky)
SK AXIOM OrBiTt a AXIOM OrBiTt s.r.o. pořádal dne 22.1.2006 Zimní triatlon jako Mistrovství ČR.
Po loňském získání titulu Mistra ČR V jsem cítil morální povinnost pokusit se obhájit tento titul i v roce 2006. Jak to dopadlo si přečtěte zde.

Zimní triatlon 2005 (WINTRIAL - Světový pohár)
SK AXIOM OrBiTt a AXIOM OrBiTt s.r.o. pořádal dne 13.2.2005 Zimní triatlon jako součást Světového poháru a Mistrovství ČR.
Po zkušenosti z roku 2003 a loňském nuceném výpadku vlivem zranění jsem se letos nechal zlákat možností účasti v závodě Světového poháru. Jak to dopadlo se dočtete zde.

KOLOBĚH 2004 - Opět jsme se s Martinou přihlásili na tento závod je specifický svým pojetím. Letos byl pro nás opravdu jiný, než všechny předešlé.
Celý článek zde.
KOLOBĚH 2003 - tento závod je specifický svým pojetím. Liší se od všeho, co jsem dosud absoloval.
Celý článek zde.
DOLOMITENMANN 2003 a my (BK Říčany)
Jedinečnou událostí, kterou si nemůže nechat ujít žádný milovník adrenalinových sportů je štafetový závod Dolomitenn Mann. Tato soutěž se koná každý rok začátkem září v rakouském Lienzu pod hlavičkou výrobce nápojů RED BULL (v roce 2003 -16. ročník).
Celý článek a fotky zde.

XTERRA Jevanské údolí - Stříbrná Skalice - off road tritlon
náš klub pořádal dne 20.7.2003 Jeden z dílů Českého poháru v off road triatlonu 2003.

Celý článek a fotky zde.
Zimní triatlon 2003 (Mezinárodní mistrovství České republiky)
SK AXIOM OrBiTt a AXIOM OrBiTt s.r.o. pořádal dne 23.2.2003 Zimní triatlon jako první mistrovství ČR. Jelikož v zimě se dá nejen běhat a jezdit na kole ale také lyžovat, rozhodl jsem se tuto kombinaci vyzkoušet přímo v praxi a to na pořádném závodě.

Celý článek a fotky zde.
KOLOBĚH 2002 - tento závod je specifický svým pojetím. Liší se od všeho, co jsem dosud absoloval.
Celý článek zde.
Ve dnech 13. - 14.7.2002 jsme se zúčastnili "závodu pro které bylo stvořeno horské kolo" a to Bike Adventure 2002.
Celý článek a fotky zde.