KAŽDÁ PÁTÁ NÁVŠTĚVA V MUZEU ŘÍČANY ZDARMA

16.04.2018

KAŽDÁ PÁTÁ NÁVŠTĚVA V MUZEU ŘÍČANY ZDARMA

Pro ty z vás, kteří nás navštěvují pravidelně, jsme připravili novinku. Až k nám přijdete, vyzvedněte si věrnostní kartičku: každou pátou akci budete mít zdarma. Můžete si vybrat mezi kartičkou pro jednotlivce nebo pro rodinu. Od května do srpna u nás budete moci navštívit celkem 17 akcí.

Chcete zasílat informace o našich akcích mailem? 

Poskytujete-li nám mail, dáváte nám svá osobní data. Abychom vám mohli zasílat aktuální informace o připravovaných akcích, potřebujeme Váš souhlas k využití mailu. Souhlas můžete zaslat mailem (viz níže), nebo vyplnit při návštěvě muzea. Souhlas k rozesílce je třeba kvůli novým pravidlům obnovit i v případě, kdy vám naše rozesílka akcí již chodí.

Prosíme, abyste vyplnili i krátký anonymní dotazník (viz dole). Zajímá nás, kdy muzeum navštěvujete nejraději, nebo co nového byste v naší nabídce ocenili.

Po vyplnění souhlasu a dotazníku si můžete na pokladně muzea vyzvednout dárek pro příznivce muzea. Připravili jsme pro vás album sběratelských karet.

Souhlas se zařazením Vašeho mailu do mailové rozesílky

V případě, že se chcete stát našimi příznivci, nakopírujte tento text do mailu. Podepište mail celým jménem a pošlete na: edita.jezkova@muzeum.ricany.cz.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Svým podpisem uděluji souhlas Muzeu Říčany, příspěvková organizace, se sídlem Rýdlova 271/14, 251 01 Říčany se zpracováním a využitím mých osobních dat za účelem zasílání informací o akcích Muzea Říčany. Osobní údaje nebudou poskytovány třetím osobám.
Osobní údaje, které budou zpracovány:

  • Jméno a příjmení
  • emailová adresa

Souhlas poskytuji na dobu 15 let.
Svůj souhlas poskytuji dobrovolně.
Poučení:
Svým podpisem dále potvrzuji, že jsem byl/a poučen/a o svých právech, které pro mě vyplývají z Obecného nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 – Obecného nařízení o ochraně osobních údajů ( „GDPR“), zejména o svém právu udělený  souhlas kdykoli odvolat, o právu přístupu k poskytnutým údajům, o tom, že poskytnutí osobního údaje je dobrovolné, právu na sdělení o tom, které osobní údaje byly zpracovány.