Pozvánka – Arcidiecézní setkání s ministranty

Plakát_ministranti_2015

Zveme naše  ministranty na Arcidiecézní setkání, které bude v sobotu 14. 11. Sraz je v 9 hodin na recepci v Arcibiskupském paláci, v 10 hodin mše sv. s panem kardinálem v katedrále, obnova min. slibu v kapli sv. Václava, oběd, odpolední program pro mladší (hra) i starší (prohlídka s Premonstráty) bude ve Strahovském klášteře. Ukončení v 16.30. S sebou 50Kč, a pokud máte, tak vlastní ministrantské oblečení. Pozvání zaslal . P. Benedikt Hudema

Podzimní humanitární sbírka

sbirkase uskuteční ve  čtvrtek 8. 10. 2015 od 12,00 do 17,00 hodin u fary (kostela) na Masarykově náměstí v Říčanech. Jako obvykle můžete přinést oblečení, lůžkoviny, látky (alespoň 1 m2), ručníky, utěrky, deky, péřové přikrývky, polštáře, spacáky, záclony, nepoškozené nádobí i skleničky (na krabici napsat, že je tam sklo), nepoškozenou obuv (páry svázané, aby se boty neztratily), knihy a časopisy, hračky, drobné elektrické spotřebiče do domácnosti (žehlička, vařič, remoska, apod.). Pokud nám přidáte k darovaným věcem 10,- Kč, použijeme část jako příspěvek na odvoz sbírky, zbytek na naši další činnost – např. na nákup drobných dárků na Vánoční besídku v DPS Senior.

Sbírka je určena pro Diakonii Broumov. Darované věci budou ještě ten den odvezeny do Prahy-Vršovic na nádraží a po železnici následně dopraveny do chráněných dílen v Broumově. Zde jsou věci ze sbírky vytříděny a připraveny pro předání potřebným lidem.

Děkujeme za Vaši pomoc.